utzawieja.pl

Blog o motoryzacji, transporcie, zdrowiu oraz sporcie.

Lifestyle

SUVy od Volkswagena w atrakcyjnym leasingu

SUVy od Volkswagena w atrakcyjnym leasingu

Kupienie nowego samochodu to niezwykle ważny moment w życiu wielu osób. Decydując się na konkretny pojazd, podjąć trzeba wiele decyzji związanych z potrzebami i oczekiwaniami względem niego. Wybór ten staje się jeszcze ważniejszy, jeśli kupuje się samochód na leasing. W tym wypadku kluczowe są warunki, które dany sprzedawca zaoferuje. Volkswagen leasing — dlaczego warto się zdecydować?

Suvy Volkswagen — dlaczego warto je kupować?

Zanim przejdzie się do tego, jakie zalety daje Volkswagen leasing i z jakiego powodu warto wybrać VW FS, w pierwszej kolejności dowiedzieć się trzeba, dlaczego powinno się wybierać Suvy od Volkswagena. Jakie są najważniejsze zalety tego rodzaju samochodów? Suv to szczególny rodzaj auta, który charakteryzuje się zaletami niespotykanymi w innych modelach. Przede wszystkim oferuje on ogromna przestrzeń w środku, a co za tym idzie wysokim stopień wygody. Dodatkowo suvy z racji swoich rozmiarów są bardzo bezpieczne i w razie wypadku zapewniają kierowcy i pasażerom o wiele większy stopień zabezpieczenia. Nowoczesne suvy Volkswagena to także dynamiczne i oszczędne silniki oraz doskonałe wrażenia z jazdy.

Charakterystyka poszczególnych modeli

Kolejną sprawą, o której warto się dowiedzieć, to jakie konkretnie modele pojazdów można zakupić. Czym charakteryzują się poszczególne pojazdy tego producenta? Suvy od Volkswagena podzielić można na dwie kategorie — miejskie i duże. Ta pierwsza grupa zawiera w sobie pojazdy, które cechują się najważniejszymi zaletami klasycznych suvów, a jednocześnie zachowują one niewielkie rozmiary, dzięki czemu bardzo wygodnie użytkuje się je w warunkach miejskich. Doskonałym przykładem są tu więc takie pojazdy jak T-Cross, Taigo czy też T-Roc i Tiguan. Ich piękna linia, doskonałe funkcje, a jednocześnie umiarkowany rozmiar zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednego kierowcę. Jeśli jednak ktoś chciałby zakupić pełnowymiarowego suva o bezkompromisowej charakterystyce, to powinien zdecydować się na Touarega. Jest to naprawdę duży samochód, który w pełni wykorzystuje możliwości wynikające z tego charakterystycznego nadwozia.

VW FS — najważniejsze korzyści

Jak więc widać po powyższym opisie, produkowane przez Volkswagen suvy charakteryzują się naprawdę świetnymi zaletami, które sprawiają, że ciężko jest przejść obok nich obojętnie. Warto się teraz zastanowić nad tym, z jakiego powodu cieszą się one tak dużą popularnością wśród leasingobiorców. Jakie korzyści pozwala uzyskać Volkswagen leasing? Przede wszystkim dowiedzieć się w tym wypadku trzeba o tym, że Volkswagen daje kilka możliwości zakupienia auta na leasing – sprawdź sam na Autonowezawsze.pl . Oczywiście podstawowy jest KLASYCZNY leasing, który podzielony jest na trzy etapy. Na początku klient wpłaca opłatę wstępną w zakresie od 0-45% wartości pojazdu. Leasing może trwać 2-5 lat, a na jego koniec pojazd może być wykupiony za 1-25% wartości. Drugim rodzajem leasingu jest usługa Leasing JAK ABONAMENT. W tym wypadku opłata wstępna waha się od 0 do 30% wartości auta, a następnie przez 2-4 lata opłaca się miesięczną dość niską ratę. Po tym okresie auto można zwrócić lub wykupić. Ostatnią propozycją jest NAJEM pojazdu. Charakteryzuje się on niską opłatą wstępną, która może wynieść maksymalnie 10% wartości auta, a także brakiem możliwości jego wykupienia po 4-letnim okresie wynajmu. Auto po tym czasie jest zwracane, a firma uzyskuje możliwość wynajęcia kolejnego w ramach nowej umowy, nowego pojazdu na następne 4 lata. Jak więc widać opcji jest naprawdę wiele, więc każdy przedsiębiorca może dopasować formę finansowania do swoich potrzeb, ale też możliwości. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, a przede wszystkim opłacalne.

Udostępnij